Strona internetowa

jest jak wizytówka

użytkownik za jej pośrednictwem buduje zaufanie do firmy

W Polsce jest co najmniej 17 milionów internautów i liczba ta ciągle rośnie,
co jest spowodowane popularnością Internetu jako źródła wiedzy i informacji na każdy temat. Stąd też potrzeba, by Twoja firma znalazła się w zasięgu Internautów. Strony internetowe to narzędzia pełniące rolę wizytówek firmowych. Ich główny cel to informacja dla użytkownika o Twojej ofercie.

Strona internetowa
Twoja wizytówka w Sieci

W House System zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych  stron internetowych w technologii RDW (Responsive Web Design). Decydując się na takie rozwiązanie zyskujesz pewność, że Twoja strona będzie przyjazna nie tylko użytkownikom komputerów ale także przeglądających ją na tabletach i komórkach. RWD to standard dzięki któremu zyskasz uznanie u klientów.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam realizować projekty stron typu wizytówka jak również rozbudowane witryny z własnym systemem zarządzania treścią CMS.

Dlaczego strona internetowa
w House System?

Twoja strona będzie przedstawicielem firmy w świecie internetu. Musi z determinacją i rozpędem piąć się w górę przeskakując konkurencję pewnym susem.
Wykonamy dla Ciebie stronę przyjazną użytkownikom. Wysoka jakość grafiki, właściwa nawigacja oraz optymalizacja wszystkich elementów pozwolą klientom na sprawne i bezproblemowe poruszanie się po witrynie.

Nawet po ukończeniu projektu służymy pomocą w zakresie obsługi czy modyfikacji Twojej strony WWW. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i sugestie dotyczące naszych prac oraz procesu ich powstawania. Nasi specjaliści na każdym etapie projektu są do Twojej dyspozycji.

Twoja strona w połączeniu z dobrze zaplanowanym procesem reklamowym może docierać do najdalszych zakątków Internetu i tym sposobem przedstawiać oferowane usługi/produkty.
Dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu w każdej chwili możesz modyfikować zawartość strony, aktualizować dane czy dodawać/usuwać produkty.

Stworzona przez nas strona dopasuje się do urządzenia na którym będzie wyświetlana. Budując stronę zgodną ze standardami Responsive Web Design będzie ona dostępna w optymalnej formie dla przeglądających ją na komórkach, tabletach i komputerach.

Zobacz projekty stron internetowych
które zrobiliśmy dla naszych klientów

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Zmiany w algorytmach Google potwierdzone – May 2020 Core Update
Możliwość dodawania opinii w Google Maps znowu dostępna
Nasza nowa strona jest już aktywna