POZYCJONOWANIE
FRAZ KLUCZOWYCH

Pozycjonowanie fraz to usługa dzięki której Twoja strona, sklep lub portal znajdzie się po wybranym haśle (lub hasłach) kluczowym na wysokiej pozycji. Dzięki usłudze pozycjonowania fraz trafisz do konkretnych odbiorców ze swoją ofertą.

Bezpłatna wycena pozycjonowania Twojej strony
Wypełnij formularz

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, sklepów i portali – bardzo często zamiennie określane jako SEO (Search Engine Optimization) – to zakres konkretnych działań które mają na celu umieszczenie określonej strony po określonym haśle kluczowym na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i wymagającym ciągłej pracy oraz analizy. Tylko systematyczne i ściśle określone działania mogą dać zadowalające wyniki.

Codziennie z wyszukiwarki Google korzysta miliony Polaków którzy szukają informacji. My jesteśmy od tego, żeby klienci mogli znaleźć Cię na najwyższej pozycji w Google.

Poznaj najważniejsze korzyści
Pozycjonowanie stron w House System

Pozycjonowanie jest najtańszą formą reklamy dającą niewspółmiernie korzyści w stosunku do kosztów. Dzięki temu, że Twoja strona dociera do osób które ściśle są powiązane z Twoją usługą lub produktem koszty pozyskania są znacznie mniejsze.

Twoja strona dzięki pozycjonowaniu dociera do szerokiego grona odbiorców co przekłada się na wizyty, na Twojej stronie a także zwiększone zainteresowanie Twoją usługą lub produktem.

Dobrze sprecyzowana oferta oraz dobór odpowiednich słów kluczowych pozwolą docierać do grona Twoich potencjalnych Klientów.

Dzięki usłudze pozycjonowania pozyskujesz użytkowników którzy trafiają na Twoją witrynę internetową i przeglądają Twoją ofertę.

Dzięki pozycjonowaniu będziesz mógł budować wizerunek firmy solidnej i rzetelnej na której można polegać.

Przy pomocy usługi pozycjonowania i odpowiednio zoptymalizowanej stronie internetowej Twoje usługi lub produkty będą się doskonale sprzedawać także w Internecie.

O ile przedstawiciel handlowy w Twojej firmie może pracować określony czas o tyle strona internetowa jest Twoim całodobowym doradcą. To miejsce pierwszego spotkania Twojego potencjalnego Klienta z firmą.

W każdej branży spotykamy konkurencję (czasami większą bądź mniejszą). Dzięki pozycjonowaniu swoją konkurencję możesz zostawić w tyle… nawet tą największą.

Dzięki stronie internetowej Twoją ofertę mogą przeglądać ludzie na całym świecie.

Po co wydawać pieniądze na niedziałające media i źródła reklamowe. Skup się na tym co działa!

Jak wygląda proces pozycjonowania?
Kilka kroków do wysokich pozycji.

01. Analiza

02. Strategia

03. Optymalizacja

04. Pozycje

Słowa kluczowe
Słowa kluczowe 20%

W procesie pozycjonowania ważne jest, żeby strona pojawiała się na hasła ściśle powiązane z ofertą firmy. Odpowiednio dobrane hasła powodują, że stronę odwiedzają tylko zainteresowani klienci. Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich haseł. Przedstawimy statystyki i potencjał w wyszukiwarce.

Audyt SEO
Audyt SEO 30%

Odpowiednie przystosowanie strony to ważny element w procesie pozycjonowania strony. Żeby jednak strona była odpowiednio zoptymalizowana konieczna jest dogłębna analiza serwisu. Dzięki audytowi SEO poznasz jej najlepsze i najsłabsze strony. W przejrzysty i czytelny sposób przedstawimy raport dotyczący Twojej witryny.

Treść strony

Treść strony 40%

Bardzo ważnym czynnikiem decydującym o pozycji jest treść na stronie. Musi być ona unikalna i nawiązywać do oferty. To także idealne miejsce do użycia słów kluczowych które mają być pozycjonowane. Treść jest ważna zarówno dla Twoich klientów jak również dla wyszukiwarki Google. Zadbamy o dobrze zredagowaną treść na Twojej stronie.

Optymalizacja strony
Optymalizacja strony 50%

Optymalizacja strony zarówno pod kątem działania jak również wygody użytkowania jest kluczowa w procesie pozycjonowania. Dobrze przygotowana strona, wczytująca się w szybki sposób ma większe szanse na wysokie pozycje niż strona niezoptymalizowana. W naszej firmie posiadamy osobny dział programistów który zadba o odpowiednią optymalizację i działanie strony internetowej Twojego przedsiębiorstwa.

Link Building
Link Building 60%

Od samego początku w wyszukiwarce Google jest to najważniejszy czynnik rankingowy. Linki z innych serwisów są jak głosy oddawane na Twoją stronę w konkursie – dzięki tym linkom zyskujesz systematyczny wzrost pozycji w Google. Nasza firma posiada własne zaplecza które wpływają na pozycje strony internetowej Państwa przedsiębiorstwa.

Poprawa pozycji
Poprawa pozycji 80%

Systematyczne wprowadzenie wszystkich powyższych zmian i zaleceń w określonym czasie będzie skutkować wzrostem pozycji. W zależności od konkurencyjności hasła oraz branży wzrost pozycji może nastąpić w różnych przedziałach czasowych. Pozycjonowanie jest procesem czasochłonnym i wymagającym czasu.

Monitoring strony
Monitoring strony 90%

Kolejnym bardzo ważnym elementem w budowie wysokich pozycji w Google jest stała analiza i monitoring. Dzięki naszym narzędziom które cały czas monitorują Państwa stronę możemy w realny sposób ocenić wszystkie prowadzone działania i reagować błyskawicznie na jakiekolwiek zmiany. Monitoring strony dostępny jest również w panelu klienta.

Utrzymywanie pozycji
Utrzymywanie pozycji 100%

Pozycjonowanie nie kończy się wraz z osiągnięciem pozycji. Jest to proces długofalowy i wymagający cięgłem pracy. Przez okres trwania umowy wszystkie powyższe kroki powtarzane są wielokrotnie, żeby zapewnić najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

Sprawdź najczęstsze pytania dotyczące usługi pozycjonowania stron
Co otrzymujesz w ramach współpracy?
  • Ofertę przygotowaną dla Ciebie
  • Strategię działań
  • Indywidualnego konsultanta
  • Dostęp do narzędzi monitorujących
  • Pełne wsparcie w zakresie optymalizacji
  • Elastyczna umowa
  • Doradztwo

Jak działamy
w House System?

Jesteśmy doświadczoną agencją

Nasza agencja to doświadczony zespół od e-marketingu. Funkcjonujemy jako przedsiębiorstwo od 2010 roku i możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo.

Jasna i przejrzysta umowa

W House System praktykujemy partnerskie podejście i chcemy być rozliczani wyłącznie za naszą pracę dlatego u nas nie otrzymujesz długoterminowych umów które zobowiązują Cię do płacenia.

Miesięczne raportowanie i monitoring

Dla naszych klientów udostępniamy monitoring dostępny przez 24h / 7 dni w tygodniu dzięki czemu efekty pracy możesz raportować na bieżąco. Na koniec miesiąca przesyłamy zestawienie miesięczne.

U nas otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa

Usługi realizujemy z należytą starannością tak aby efekt z działań był jak najlepszy i przede wszystkim stabilny. Nie stosujemy praktyk które mogłyby narazić stronę na jakiekolwiek kary ze strony Google.

Bez ukrytych kosztów

Preferujemy jasne warunki współpracy między firmami dlatego w House System nie ma żadnych ukrytych kosztów. Ofertę którą otrzymujesz jest propozycją bez dodatkowych i ukrytych kosztów. Nasz klient jest dla nas najważniejszy.

Kompleksowa obsługa

Nasza agencja daje szeroki możliwości w e-marketingu. Nieszablonowa oferta dostosowana do potrzeb Twojej firmy. Wykorzystaj efektywne źródła reklamowe do tego, żeby pokazać swoją ofertę.

Ostatnie wpisy na naszym blogu?
Zmiany w algorytmach Google potwierdzone – May 2020 Core Update
Możliwość dodawania opinii w Google Maps znowu dostępna
Nasza nowa strona jest już aktywna