Poznaj stołeczne wnętrza z usługą Street View

To już 5 lat kiedy pracownicy Google odwiedzają Polskę i uwieczniają ją na fotografiach Street View. Usługa w Polsce cieszy się ogromną popularnością dlatego Google postanowiło dodać również stołeczne wnętrza takie jak Uniwersytet Warszawski czy warszawskie dworce. Jak to wszystko wygląda? Zachęcamy do naszego artykułu.

Coś dla prawdziwych podróżników

Dzięki usłudze Street View możemy dokładnie zapoznać się z dworcami Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Powiśle oraz Warszawa Ochota. Teraz nie trzeba już błądzić i szukać odpowiedniego peronu – wystarczy wejść na Street View i zapoznać się z planem danego obiektu. Dodatkowo usługa została również rozszerzona o wirtualny spacer po stacjach I linii warszawskiego metra.

Coś dla miłośników zakupów.

Street View dotarło również do galerii warszawskich. Teraz z planem Złotych Tarasów można się zapoznać bez wychodzenia z domu. Dostępne są również następujące galerie: Ferio Wawer, Blue City, Factory Outlet Ursus, Wola Park, Modo Domy Mody, Klif, Atrium Promenada, Atrium Reduta, Atrium Targówek, Galeria Wileńska i King Cross Praga.

Ukłon w stronę studentów i nie tylko…

Dla osób zastanawiających się jak wyglądają wnętrza Uniwersytetu Warszawskiego a nie będących studentami mamy dobrą wiadomość – teraz można zwiedzić wnętrza uczelni.

O dokładnej specyfikacji rozszerzeń można poczytać na oficjalnym blogu Google – https://polska.googleblog.com/2017/03/warszawa-od-srodka-zobaczcie-nowe.html

Zobacz inne publikacje: