Poznaj pakiet
wielu korzyści:

POZYCJONOWANIE
GOOGLE ADS
OCHRONA WIZERUNKU
Najskuteczniejsze formy reklamy w jednym pakiecie!

Pozycjowanie + Google Ads + Ochrona Wizerunku

Każdego dnia miliony użytkowników poszukuje w Internecie interesujących ich informacji dotyczących produktów bądź usług. Przez swój zasięg, Internet stał się doskonałym miejscem również dla firm i przedsiębiorstw które mogą przedstawić swoją ofertę za pośrednictwem strony internetowej.

Z myślą o przedsiębiorstwach które stawiają na rozwój przygotowaliśmy pakiet najskuteczniejszych form reklamy. Połączyliśmy usługę Pozycjonowania, Google Ads oraz Ochrony Wizerunku w jeden pakiet. Zobacz dlaczego warto skorzystać z oferty i jakie są najważniejsze korzyści.

Poznaj najważniejsze korzyści Pozycjonowanie + Google Ads + Ochrona Wizerunku

Pozycjonowanie jest najtańszą formą reklamy dającą niewspółmiernie korzyści w stosunku do kosztów. Dzięki temu, że Twoja strona dociera do osób które ściśle są powiązane z Twoją usługą lub produktem koszty pozyskania są znacznie mniejsze.

Twoja strona dzięki pozycjonowaniu dociera do szerokiego grona odbiorców co przekłada się na wizyty, na Twojej stronie a także zwiększone zainteresowanie Twoją usługą lub produktem.

Dobrze sprecyzowana oferta oraz dobór odpowiednich słów kluczowych pozwolą docierać do grona Twoich potencjalnych Klientów.

Dzięki usłudze pozycjonowania pozyskujesz użytkowników którzy trafiają na Twoją witrynę internetową i przeglądają Twoją ofertę.

Dzięki pozycjonowaniu będziesz mógł budować wizerunek firmy solidnej i rzetelnej na której można polegać.

Przy pomocy usługi pozycjonowania i odpowiednio zoptymalizowanej stronie internetowej Twoje usługi lub produkty będą się doskonale sprzedawać także w Internecie.

O ile przedstawiciel handlowy w Twojej firmie może pracować określony czas o tyle strona internetowa jest Twoim całodobowym doradcą. To miejsce pierwszego spotkania Twojego potencjalnego Klienta z firmą.

W każdej branży spotykamy konkurencję (czasami większą bądź mniejszą). Dzięki pozycjonowaniu swoją konkurencję możesz zostawić w tyle… nawet tą największą.

Dzięki stronie internetowej Twoją ofertę mogą przeglądać ludzie na całym świecie.

Po co wydawać pieniądze na niedziałające media i źródła reklamowe. Skup się na tym co działa!

Co otrzymujesz w ramach współpracy?
 • Ofertę przygotowaną dla Ciebie
 • Strategię działań
 • Indywidualnego konsultanta
 • Dostęp do narzędzi monitorujących
 • Pełne wsparcie w zakresie optymalizacji
 • Elastyczna umowa
 • Doradztwo
Ile to kosztuje?
Pozycjonowanie + Google Ads + Ochrona Wizerunku

Koszt pakietu wyceniany jest indywidualnie. Jeżeli interesuje Państwa pakiet “Pozycjonowanie + Google Ads + Ochrona Wizerunku” to zapraszamy do wypełniania formularza kontaktowego. Po przeanalizowaniu Państwa branży przygotujemy dedykowaną ofertę. Jeżeli chcesz odnieść sukces w Sieci to nasz pakiet jest idealnym rozwiązaniem.

pricing image
od 599zł

Pozycjonowanie + Google Ads + Ochrona Wizerunku

 • W cenie pakietu:
 • pozycjonowanie minimum 1 frazy
 • kampania Google Ads
 • ochrona wizerunku
 • analiza i optymalizacja strony
 • 24h monitoring strony

Jak działamy
w House System?

Jesteśmy doświadczoną agencją

Nasza agencja to doświadczony zespół od e-marketingu. Funkcjonujemy jako przedsiębiorstwo od 2010 roku i możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo.

Jasna i przejrzysta umowa

W House System praktykujemy partnerskie podejście i chcemy być rozliczani wyłącznie za naszą pracę dlatego u nas nie otrzymujesz długoterminowych umów które zobowiązują Cię do płacenia.

Miesięczne raportowanie i monitoring

Dla naszych klientów udostępniamy monitoring dostępny przez 24h / 7 dni w tygodniu dzięki czemu efekty pracy możesz raportować na bieżąco. Na koniec miesiąca przesyłamy zestawienie miesięczne.

U nas otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa

Usługi realizujemy z należytą starannością tak aby efekt z działań był jak najlepszy i przede wszystkim stabilny. Nie stosujemy praktyk które mogłyby narazić stronę na jakiekolwiek kary ze strony Google.

Bez ukrytych kosztów

Preferujemy jasne warunki współpracy między firmami dlatego w House System nie ma żadnych ukrytych kosztów. Ofertę którą otrzymujesz jest propozycją bez dodatkowych i ukrytych kosztów. Nasz klient jest dla nas najważniejszy.

Kompleksowa obsługa

Nasza agencja daje szeroki możliwości w e-marketingu. Nieszablonowa oferta dostosowana do potrzeb Twojej firmy. Wykorzystaj efektywne źródła reklamowe do tego, żeby pokazać swoją ofertę.