Kilka słów o nas…

Firma House System istnieje na rynku od 2010 roku. Zajmujemy się szeroko pojętym e-marketingiem i budowaniem marki w Internecie. Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie strony oraz prowadzenie kampanii reklamowych.

Swoje usług kierujemy do przedsiębiorstw które chcą pozyskiwać klientów za pośrednictwem sieci. Nasze działania reklamowe spowodują, że firma stanie się popularna i łatwo rozpoznawalna. Dla naszych specjalistów nie ma miejsc niedostępnych w Internecie, a każdy jego fragment niesie inne, niezliczone możliwości.

Nasi specjaliści potrafią zoptymalizować i dostosować podejmowane działania, adekwatnie do wymagań i specyfikacji Twojego biznesu. Dzięki nam odkryjesz nowe możliwości, jakie daje reklama w Internecie, a Twoi Klienci będą generowali zyski o jakich nawet nie marzyłeś!

Kariera w House System

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i nie boisz się wyzwań to praca w House System pozwoli Ci się spełnić zawodowo. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij wdrażanie swoich życiowych marzeń oraz celów. Firma House System to przedsiębiorstwo o stabilnej pozycji na rynku reklamy w Internecie.

Nasza firma świadczy usługi pozycjonowania stron, sklepów i portali w wyszukiwarkach, prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach oraz na portalach społecznościowych. Zajmujemy się także wdrażaniem nowoczesnych witryn internetowych. House System to setki zadowolonych Klientów i ciągle rozwijających się firm.

Po pracy

Naszą firmę tworzą ludzie którzy po za codzienną pracą mają swoje pasje. Cieszymy się, że mamy takich ludzi w naszym zespole. W tym dziale dzielimy się z ich osiągnięciami i wyczynami.

W naszym zespole są piłkarze, rowerzyści, biegacze a nawet fani kartingu. Dzielą się z nami swoją pasją i to jest dla nas piękne. Firma House System to także drużyna piłkarska którą najczęściej można spotkać na różnego typu turniejach charytatywnych. Wspieramy różnego typu inicjatywy.

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Zmiany w algorytmach Google potwierdzone – May 2020 Core Update
Możliwość dodawania opinii w Google Maps znowu dostępna
Nasza nowa strona jest już aktywna