Nasza nowa strona jest już aktywna

Miło nam poinformować, że wdrożyliśmy naszą nową stronę. Mamy nadzieję, że będzie ona dla Państwa jeszcze bardziej intuicyjna i przyjazna. Poszerzyliśmy również naszą ofertę. Teraz e-marketing Twojej firmy może być jeszcze bardziej trafiony dzięki naszym usługą.

Zmiana strony to dla nas kolejny krok naprzód. Mówi się, że szewc w dziurawych butach chodzi jednak w dobie nowych standardów zmiana była konieczna. Dziś oddajemy Państwu całkowicie przebudowany serwis z poszerzoną ofertą o Ochronę Wizerunku. Dzięki naszym usługą Twoja firma w Sieci zyska jeszcze więcej.

Nowa strona to także nowe logo firmy. Pracowaliśmy nad nim bardzo długo. Wiele nocy nieprzespanych, wypitych setki kaw po to aby identyfikacja naszej firmy jeszcze bardziej świadczyła o solidności i profesjonalizmie. Z publikacją nowej strony pokazaliśmy również nasze nowe logo z którego jesteśmy dumni i liczymy, że wiele firm również będzie chciało identyfikować się z House System poprzez usługi.

Standardowo chcemy Państwa zaprosić do współpracy z nami w zakresie e-marketingu. Funkcjonujemy jako firma od 2010 roku i przez ten okres zwiększyliśmy obroty sprzedażowe w niejednej firmie. Zapraszamy do współpracy!