Masz iPhone’a – od dziś możesz zarządzać kampaniami Adwords z telefonu

Masz iPhone’a – od dziś możesz zarządzać kampaniami Adwords z telefonu

Dziś (tj. 18.02.2016) miała premierę na całym świecie aplikacja Adwords na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja dostępna jest bezpośrednie z App Store. Jakie możliwości daje nam aplikacja? O tym poniżej.

Pobierając i instalując aplikację Adwords na swoim telefonie z iOS możesz teraz zarządzać wieloma aktywnościami i kampaniami z dowolnego miejsca na Świecie. Oczywiście warunkiem jest dostęp do internetu na Twoim telefonie. Aplikacja zezwala na monitorowanie wyników kampanii (CTR, CPC, itd), pozwala na aktualizowanie stawek oraz budżetów kampanii. Za pomocą aplikacji możesz sprawdzić powiadomienia, np. o płatnościach czy stanie Twojej reklamy. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z konsultantem Adwords który pomoże Ci w obsłudze kampanii.

O aplikacji Adwords możesz bezpośrednio przeczytać na oficjalnej stronie Google: https://support.google.com/adwords/topic/4600287?hl=pl

 

Post author

... to agencja marketingu internetowego zajmująca się reklamą, marketingiem i promocją firm w Internecie. Łączymy najefektywniejsze metody marketingu sieciowego: od kampanii Adwords i Social Media po pozycjonowanie stron i sklepów kończąc na copywriting'u. Chcesz skutecznie reklamować się w Internecie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio!