+48 61 630 38 97 | biuro@house-system.pl

Kariera w House System

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i nie boisz się wyzwań to praca w House System pozwoli Ci się spełnić zawodowo. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij wdrażanie swoich życiowych marzeń oraz celów. Firma House System to przedsiębiorstwo o stabilnej pozycji na rynku reklamy w Internecie. Nasza firma świadczy usługi pozycjonowania stron, sklepów i portali w wyszukiwarkach, prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach oraz na portalach społecznościowych. Zajmujemy się także wdrażaniem nowoczesnych witryn internetowych. House System to setki zadowolonych Klientów i ciągle rozwijających się firm.

Specjalista ds. Pozycjonowania

W związku z dynamicznym rozwojem firmy House System zatrudnimy specjalistę ds. SEO/Pozycjonowania. Praca stacjonarna w siedzibie firmy bądź zdalna. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Zakres obowiązków:
- Optymalizacja stron www
- Obsługa narzędzi wspomagających proces pozycjonowania
- Dokonywanie zmian na stronach klientów
- Nadzorowanie copywriterów
- Bieżące linkowanie stron klientów

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku
- Praktyczna znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem i optymalizacją stron
- Praktyczna znajomość narzędzi SEO
- Znajomość popularnych systemów CMS: WordPress, Joomla
- Znajomość PHP, HTML, CSS w stopniu pozwalającym na dokonywanie zmian w kodzie stron klientów
- Samodzielność, szybkość w działaniu będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
- Atrakcyjny system premii
- Pracę w miłym, młodym zespole

CV należy przesłać na adres "rekrutacja@house-system.pl" z tytułem "Specjalista ds. Pozycjonowania". W CV powinna się znaleźć informacją: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez House System z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Firma House System zastrzega sobie możliwość do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Copywriter

Co oferujemy:
- wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
- możliwość rozwoju w zakresie copywritingu, prowadzenia social media, nauka podstaw pozycjonowania
- pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem
- wygodne miejsce pracy wraz z laptopem do użytku na miejscu pracy
- możliwość pracy zdalnej w wybrane dni po wcześniejszym uzgodnieniu
- pracę od godziny 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

Czego oczekujemy:
- łatwość w pisania i posługiwanie się poprawną polszczyzną
- zainteresowanie tworzeniem treści, marketingiem internetowym i chęć rozwoju oraz nauki
- wysokiej kultury osobistej
- punktualności
- pełnego zaangażowania

CV należy przesłać na adres "rekrutacja@house-system.pl" z tytułem "Rekrutacja: Copywriter". W CV powinna się znaleźć informacją: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez House System z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.