Google Ads

Remarketing

Wejdź w ponowną interakcję z osobami, które odwiedziły wcześniej Twoją stronę lub aplikację.

  Jak działamy
  w House System?

  Jesteśmy doświadczoną agencją

  Nasza agencja to doświadczony zespół od e-marketingu. Funkcjonujemy jako przedsiębiorstwo od 2010 roku i możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo.

  Jasna i przejrzysta umowa

  W House System praktykujemy partnerskie podejście i chcemy być rozliczani wyłącznie za naszą pracę dlatego u nas nie otrzymujesz długoterminowych umów które zobowiązują Cię do płacenia.

  Miesięczne raportowanie i monitoring

  Dla naszych klientów udostępniamy monitoring dostępny przez 24h / 7 dni w tygodniu dzięki czemu efekty pracy możesz raportować na bieżąco. Na koniec miesiąca przesyłamy zestawienie miesięczne.

  U nas otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa

  Usługi realizujemy z należytą starannością tak aby efekt z działań był jak najlepszy i przede wszystkim stabilny. Nie stosujemy praktyk które mogłyby narazić stronę na jakiekolwiek kary ze strony Google.

  Bez ukrytych kosztów

  Preferujemy jasne warunki współpracy między firmami dlatego w House System nie ma żadnych ukrytych kosztów. Ofertę którą otrzymujesz jest propozycją bez dodatkowych i ukrytych kosztów. Nasz klient jest dla nas najważniejszy.

  Kompleksowa obsługa

  Nasza agencja daje szeroki możliwości w e-marketingu. Nieszablonowa oferta dostosowana do potrzeb Twojej firmy. Wykorzystaj efektywne źródła reklamowe do tego, żeby pokazać swoją ofertę.

  Ostatnie wpisy na naszym blogu

  Zmiany w algorytmach Google potwierdzone – May 2020 Core Update
  Możliwość dodawania opinii w Google Maps znowu dostępna
  Nasza nowa strona jest już aktywna