Prowadzenie profilu

FACEBOOK

Codziennie z Facebook’a korzystają miliony użytkowników na całym świecie. To także doskonałe miejsce reklamowe. Każda firma powinna posiadać i prowadzić profil firmowy na Facebook’u. Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem zajmiemy się prowadzeniem profilu firmowego dla Twojego przedsiębiorstwa. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta prześlij nam wiadomość.

Wybierz pakiet który najbardziej Ci odpowiada

Pakiet START

  • 2 posty w tygodniu
  • Facebook
  • dedykowana grafika
  • Raport miesięczny
299 miesięcznie

Pakiet PROFESSIONAL

  • 5 postów w tygodniu
  • Facebook
  • dedykowana grafika
  • Raport miesięczny
740 miesięcznie
$ 29.99 Month
Buy Now
$ 29.99 Month
Buy Now

Jak działamy
w House System?

Jesteśmy doświadczoną agencją

Nasza agencja to doświadczony zespół od e-marketingu. Funkcjonujemy jako przedsiębiorstwo od 2010 roku i możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo.

Jasna i przejrzysta umowa

W House System praktykujemy partnerskie podejście i chcemy być rozliczani wyłącznie za naszą pracę dlatego u nas nie otrzymujesz długoterminowych umów które zobowiązują Cię do płacenia.

Miesięczne raportowanie i monitoring

Dla naszych klientów udostępniamy monitoring dostępny przez 24h / 7 dni w tygodniu dzięki czemu efekty pracy możesz raportować na bieżąco. Na koniec miesiąca przesyłamy zestawienie miesięczne.

U nas otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa

Usługi realizujemy z należytą starannością tak aby efekt z działań był jak najlepszy i przede wszystkim stabilny. Nie stosujemy praktyk które mogłyby narazić stronę na jakiekolwiek kary ze strony Google.

Bez ukrytych kosztów

Preferujemy jasne warunki współpracy między firmami dlatego w House System nie ma żadnych ukrytych kosztów. Ofertę którą otrzymujesz jest propozycją bez dodatkowych i ukrytych kosztów. Nasz klient jest dla nas najważniejszy.

Kompleksowa obsługa

Nasza agencja daje szeroki możliwości w e-marketingu. Nieszablonowa oferta dostosowana do potrzeb Twojej firmy. Wykorzystaj efektywne źródła reklamowe do tego, żeby pokazać swoją ofertę.

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Zmiany w algorytmach Google potwierdzone – May 2020 Core Update
Możliwość dodawania opinii w Google Maps znowu dostępna
Nasza nowa strona jest już aktywna