Jakie są koszty
i co wpływa na cenę usługi?

CENNIK POZYCJONOWANIA

Na pozycjonowanie strony składa się wiele czynników. Od parametrów związanych ze stroną po działania konkurencji a na trudności samych haseł kończąc. Cena za pozycjonowanie poszczególnych haseł jest bardzo różna i wymagała dogłębnej analizy. Jeżeli chcą Państwo poznać cennik usługi pozycjonowania to zachęcamy do skorzystania z formularza bezpłatnej wyceny pozycjonowania Państwa strony. Po przesłaniu wiadomości i zapoznaniu się z Państwa stroną i branżą przedstawimy ofertę wraz z wyceną poszczególnych haseł kluczowych.

W zależności o typu pozycjonowania które Państwo wybierzecie również czas wypozycjonowania strony może być różny. Wynika to głównie z konkurencyjności danej frazy – im słowo kluczowe bardziej ogólne tym większa konkurencyjność na to hasło co powoduje wydłużenie czasu pozycjonowania strony.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, sklepów i portali – bardzo często zamiennie określane jako SEO (Search Engine Optimization) – to zakres konkretnych działań które mają na celu umieszczenie określonej strony po określonym haśle kluczowym na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i wymagającym ciągłej pracy oraz analizy. Tylko systematyczne i ściśle określone działania mogą dać zadowalające wyniki.

Codziennie z wyszukiwarki Google korzysta miliony Polaków którzy szukają informacji. My jesteśmy od tego, żeby klienci mogli znaleźć Cię na najwyższej pozycji w Google.

Bezpłatna wycena pozycjonowania
Wypełnij formularz
Ostatnie wpisy na naszym blogu?
Zmiany w algorytmach Google potwierdzone – May 2020 Core Update
Możliwość dodawania opinii w Google Maps znowu dostępna
Nasza nowa strona jest już aktywna