Aktualizacja w działaniu Search Console – możliwe wahania pozycji

Aktualizacja w działaniu Search Console – możliwe wahania pozycji

W dniu 22 stycznia Google wprowadziło zmiany w infrastrukturze Search Console co może przekładać się na zmianę prezentowanych danych dla domeny. Komunikat wyświetla się bezpośrednio w panelu Search Console w dziale “Ruch związany z wyszukiwaniem -> Linki do Twojej witryny”.

Zmiany w Search Console mogą przekładać się również bezpośrednio na pozycje. W ostatnich godzinach notujemy drobne wahania w pozycjach. Sytuacja powinna się jednak stabilizować z godziny na godzinę.

Więcej na temat zmian w Search Console można poczytać bezpośrednio na stronie Google – https://support.google.com/webmasters/answer/6211453 (wersja angielska)

Post author

... to agencja marketingu internetowego zajmująca się reklamą, marketingiem i promocją firm w Internecie. Łączymy najefektywniejsze metody marketingu sieciowego: od kampanii Adwords i Social Media po pozycjonowanie stron i sklepów kończąc na copywriting'u. Chcesz skutecznie reklamować się w Internecie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio!